Závady/opravy na bytových domech

Datum: 06.12.2016

Vložil: Pata

Titulek: Re

Vchodove dvere dle schuze meli byt davno vymeneny...a kdyz vidim jak jsou stranky "zamrzle" tak pochybuji v napravu...spise se obratit na spravce Vrtilka...

Datum: 29.11.2016

Vložil: K. Straková

Titulek: Dveře

Hlásím závady.
Bytovka Hybešova 758/110: vchodové dveře se nezavírají, závadný nožní pružinová blokace, která zničila dlažbu, vedle dveří je radiátor, teplo uniká, plýtvání energií.
U dalších dveří cca 2 měsíce nefunguje samozamykací zámek, do domu může vejít kdokoliv.
Zřejmě tyto závady dosud nikdo nenahlásil. Čekala jsem s ohlášením též - ze zvědavosti, zda obyvatelům bytovky tento stav vyhovuje. Jedinou aktivitu projevil někdo /mně neznámý/, kdo vylepil na dveře ceduli s nápisem: Zavírejte.
Je možné zajistit opravu?
Děkuji předem.

Datum: 17.12.2016

Vložil: K. Straková

Titulek: Re: Dveře

Vzhledem k tomu, že na mé hlášení závad zde, na stránkách BD, není žádná reakce představenstva, v pátek, dne 9.12.2016 jsem u správce /Vrtílek s.r.o./ výše popsané závady osobně nahlásila. Paní referentka si pořizovala zápis. Zmínila se i o tom, že vchodové dveře mají být vyměněny jaksi v dohledné době.
Je sobota, 17.12.2016.
Dosud nedošlo k žádné nápravě.


Datum: 13.02.2017

Vložil: Kozůbek

Titulek: Re: Re: Dveře

Upozorňuji, že diskuzní fórum je určeno především družstevníkům ke sdílení svých názorů, poznatků a zkušeností.

Pro řešení závad na bytových domech slouží kontaktní formulář ve složce Kontakt, na který jsem opakovaně odkazoval již na třech předchozích schůzích a nebo se oznamuje přímo správci s tím, že člena představenstva lze uvést do kopie.

Děkuji za pochopení.

JK

Přidat nový příspěvek